Onze school

Steeds meer jongeren ontdekken wat ondernemen zo leuk en aantrekkelijk maakt. Op Heldring Business School leer je alles over het ondernemerschap: creativiteit, flexibiliteit, commercieel inzicht en doorzettingsvermogen. Heldring Business School is een school waar Den Haag op zat te wachten.

Wil je weten wat onze school zo bijzonder maakt? Ervaar het zelf en ontvang een rondleiding en / of bezoek de online Open Dagen

“Als deze school er in mijn tijd was geweest, had ik eerder mijn keuze gemaakt.”

Corné Baldwin (Creatief Directeur, Dutch ’n decent)

Een goede ondernemer kan zichzelf altijd goed presenteren. Daarom krijg je bij ons op school je eigen uniform en leer je hoe je een goede brief en offerte kan schrijven, zodat jij straks meteen als een echte professional kan beginnen!