Onze school

Steeds meer jongeren ontdekken wat ondernemen zo leuk en aantrekkelijk maakt. Op Heldring Business School leer je alles over het ondernemerschap: creativiteit, flexibiliteit, commercieel inzicht en doorzettingsvermogen. Heldring Business School is een school waar Den Haag op zat te wachten.

Wil je weten wat onze school zo bijzonder maakt? Ervaar het zelf en ontvang een rondleiding en / of bezoek de online Open Dagen

“Als deze school er in mijn tijd was geweest, was ik veel eerder zelfstandig geweest!”

Mvr. Yeliz Uluc (Zorg voor Ieder)

Een goede ondernemer heeft zijn zaakjes altijd op orde. Daarom leer je bij ons op school niet alleen waar een onderneming aan moet voldoen, maar ga je met je klasgenootjes alvast een echt bedrijf oprichten om te oefenen. Zo ben je na school meteen klaar om voor jezelf te beginnen!