Onze school

Steeds meer jongeren ontdekken wat ondernemen zo leuk en aantrekkelijk maakt. Op Heldring Business School leer je alles over het ondernemerschap: creativiteit, flexibiliteit, commercieel inzicht en doorzettingsvermogen. Heldring Business School is een school waar Den Haag op zat te wachten.

Wil je weten wat onze school zo bijzonder maakt? Ervaar het zelf en ontvang een rondleiding en / of bezoek de online Open Dagen

“Als ik deze lessen had gehad, had ik veel eerder winst gemaakt.”

Romy Fortuin (Event Manager, Donker GroenCreators)

Een goede ondernemer heeft genoeg partners en klanten. Daarom leer je op deze school hoe je een buurtevenement moet organiseren, en hoe je reclame kan maken voor jouw bedrijf. Zo heb je altijd genoeg mensen om je heen, en heb jij de tijd om je bedrijf te verbeteren!