Onze school

Steeds meer jongeren ontdekken wat ondernemen zo leuk en aantrekkelijk maakt. Op Heldring Business School leer je alles over het ondernemerschap: creativiteit, flexibiliteit, commercieel inzicht en doorzettingsvermogen. Heldring Business School is een school waar Den Haag op zat te wachten.

Wil je weten wat onze school zo bijzonder maakt? Ervaar het zelf en ontvang een rondleiding en / of bezoek de online Open Dagen

“Als deze school er eerder was geweest, was ik veel sneller zelfstandig geweest!”

Jeroen van den Akker (Grafische vormgever, Goed in Vorm)

Een goede ondernemer is op alles voorbereid. Daarom oefen je in onze rollenspellen met het oplossen van alle soorten problemen die later op je pad kunnen komen. Zo kan jij na school met het volste vertrouwen aan de slag als ondernemer!