Onze school

Steeds meer jongeren ontdekken wat ondernemen zo leuk en aantrekkelijk maakt. Op Heldring Business School leer je alles over het ondernemerschap: creativiteit, flexibiliteit, commercieel inzicht en doorzettingsvermogen. Heldring Business School is een school waar Den Haag op zat te wachten.

Wil je weten wat onze school zo bijzonder maakt? Ervaar het zelf en ontvang een rondleiding en / of bezoek de online Open Dagen

“Met deze lessen was ik al veel eerder voor mezelf begonnen.”

Pieter Kolle (Personal Trainer, Sportkamer)

Als ondernemer ben jij de baas over je eigen toekomst. Wil je later bijvoorbeeld als zelfstandige werken in de zorg? Dan leer je op onze school niet alleen alles over het menselijk lichaam  en ziektes en blessures, maar ook  hoe je op een professionele manier een onderneming opzet. En dat allemaal, met hulp van echte ondernemers!